Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2024

OŚWIADCZENIE O STRONIE INTERNETOWEJ

Informacje udostępniane przez fiteuforia.pl (“my”, “nas” lub “nasza”) na stronie internetowej https://fiteuforia.pl/ (“Strona”) mają charakter ogólnoinformacyjny. Wszystkie informacje na Stronie są udostępniane w dobrej wierze, jednak nie gwarantujemy, że są one dokładne, wystarczające, ważne, niezawodne, dostępne lub pełne. W ŻADNYM WYNIKU nie ponosimy odpowiedzialności za żadną stratę lub szkodę jakiegokolwiek rodzaju poniesioną w wyniku korzystania ze Strony lub polegania na jakichkolwiek informacjach udostępnionych na Stronie. Twoje korzystanie ze Strony i poleganie na jakichkolwiek informacjach na Stronie jest wyłącznie na Twoją odpowiedzialność.

OŚWIADCZENIE O ZEWNĘTRZNYCH LINKACH

Strona może zawierać (lub możesz zostać przekierowany z Strony) linki do innych stron internetowych lub treści należących do lub pochodzących od stron trzecich lub linki do stron internetowych i funkcji w bannerach lub innej reklamie. Takie zewnętrzne linki nie są badane, monitorowane ani sprawdzane pod kątem dokładności, wystarczalności, ważności, niezawodności, dostępności lub kompletności przez nas. NIE GWARANTUJEMY, NIE ZATWIERDZAMY, NIE Gwarantujemy, lub nie podejmujemy odpowiedzialności za dokładność lub niezawodność żadnych informacji oferowanych przez strony internetowe stron trzecich połączone przez Stronę lub dowolną stronę internetową lub funkcję połączoną w dowolnym banerze lub innej reklamie. NIE BĘDZIEMY STRONĄ ANI W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ODPOWIEDZIALNI ZA MONITOROWANIE JAKIEJKOLWIEK TRANSAKCJI POMIĘDZY TOBĄ A DOSTAWCAMI USŁUG LUB PRODUKTÓW STRON TRZECICH.

OŚWIADCZENIE O PARTNERACH

Strona może zawierać linki do stron internetowych partnerów, a my otrzymujemy prowizję partnerską za każde zakupione przez Ciebie produkty na stronach partnerskich za pośrednictwem takich linków. Nasze partnerki obejmują następujące:

ceneo.pl, Google Adsense

Najnowsze posty